newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się, przygoda
już Cię nie ominie!Zniżka w sklepie Portal podróżników Off-road
dla osób, które były
na wyprawach
z Przygody4x4


Portal wszystkich offroaderów Serwis LandRover Off-Road PL Portal offroadowy Serwis i sklep 4x4 Opony i akcesoria do samochodów terenowych Serwis i sklep offroad Sprzęt turystyczny Internetowa księgarnia historyczna Nasi przyjaciele z Czeczenii Nasi przyjaciele z Gruzji Nasze wyprawy 4x4 widziane oczami uczestników Passion4Travel.pl Obrazy na zamówienie Projektowanie ogrodów Strona naszego wyprawowego fotografa - warto obejrzeć!
Przygody 4x4 – offroad w Polsce

Ruszaj w Polskę z Przygody4x4 - świętokrzyskie - Dzień Dziecka 4x4


Termin: weekend 3-5 czerwca 2016

Ruszaj w Polskę - to cykl weekendowych imprez offroadowych przygotowywanych dla Was przez ekipę Przygody4x4. Zapraszamy w świętokrzyskie, gdzie we wspólnej zabawie pomoże nam zaprzyjaźniona ekipa z Camp4x4.

Tym razem stawiamy przede wszystkim na udział rodzin z dziećmi, dlatego przygotowywujemy dodatkowe atrakcje dla dzieci - zarówno na trasach jak i przy bazie imprezy.
Trasy 4x4

Nasza Baza

A tak bawiliśmy się
poprzednio na Camp4x4:
Trasy:


Przygotujemy dla Was dużo jazdy w terenie o różnym stopniu trudności (klasy "turystyczna" i "przygodowa"). Zapraszamy właścicieli samochodów 4x4, dużych SUV i Pick-up. Podczas 2 dni będziecie poruszać się według roadbooków po pięknych zakątkach województwa świętokrzyskiego. Dodatkowo do waszej dyspozycji będą odcinki specjalne na prywatnych torach offroadowych. Trasy dobieramy tak, aby dały satysfakcję zarówno osobom z przygotowanymi samochodami terenowymi, jak i osobom o niedużym doświadczeniu, przyjeżdżającymi standardowymi samochodami.


Baza:


Bazą imprezy będzie znany wielu z Was klimatyczny Camp4x4 w Małym Jodle. Do dyspozycji mamy m.in. rozległę pole namiotowe z toaletami oraz wiatę imprezową. Wieczorem zaplanowaliśmy ogniska oraz prezentacje zdjęć z wypraw. Mamy nadzieję, że jak przystało na czerwiec będzie już ciepło, jednak dla osób, które nie mogą nocować z nami na kampie udostępniami listę noclegów "pod dachem" w okolicznych pensjonatach i agroturystykach.

Jak zawsze stawiamy na wspólną zabawę, dobry klimat i integrację. Zabierzcie swoje pociechy i swoje zwierzaki. Zapraszamy Was już od wczesnych godzin wieczornych w piątek, a impreza trwać będzie do niedzielnego popołudnia. A może nie byliście jeszcze nigdy swoim autem w terenie? Chcielibyście się sprawdzić poza asfaltowymi traktami? To jest wyjazd dla Was! Możecie liczyć również na fachowe porady doświadczonych kierowców.

Wspólny wyjazd samochodami 4x4 to również okazja aby poznać ekipę Przygody4x4, porozmawiać o sprzęcie, samochodach oraz dalekich i bliskich wyjazdach terenowych. Czekamy na Was!
Zapewniamy:  • wspólną zabawę
  • przygotowaną trasę i roadbooki
  • wynajęty i przygotowany tor offroad
  • opiekę organizatora podczas całej imprezy
  • atrakcje dla całej rodziny
  • pomoc w razie awarii
  • kiełbasę i ziemniaki na wieczorne ognisko w piątek i sobotę
  • bigos na obiad w sobotę
  • upominki, naklejki imprezowe, nagrody

4x4Koniecznie zobacz zdjęcia z poprzednich imprez

Terenowa jazda samochodami z Przygody4x4

Wpisowe: 490zł za auto (niezależnie od ilości osób w aucie)Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
W odpowiedzi otrzymacie dodatkowe informacje - w tym o kosztach zakwaterowania, dane do wpłaty, szczegółową lokalizację, itd.

Kontakt w sprawie imprezy: piotr@przygody4x4.pl; tel. +48 604 073 043

Zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona!